VIKTIG INFORMASJON ! Covid-19

corona

VIKTIG INFORMASJON ! Covid-19

 

Hamar Trafikkskole AS sammen med Drive Trafikkskole AS, har i felleskap bestemt seg for å avlyse all kjøring i morgen Fredag 13 Mars 2020.

 

Sammen har vi bestemt oss for å ta vår del i Corona Dugnaden vår nasjon står ovenfor. 

 

Vi vil i morgen ettermiddag komme tilbake med oppdatert informasjon om hvordan vi sammen kan ta vare på våre elevers helse, samt veien videre.

 

Vi beklager de problemer dette måtte medføre for våre ansatte og ikke minst dere som våre elever. 

 

Følg med på FB, Instagram og våre hjemmesider - her finner dere oppdateringer.

Ta kontakt

Medlem av:

Trafikkforum-logo

Bruk av dine data

For å kunne levere tjenesten og tilby en best mulig brukeropplevelse til deg, samler vi inn og behandler en del teknisk informasjon om besøkende på nettsiden. Les mer om hvordan vi behandler personvern.

Mer informasjon
Jeg forstår

Personverninnstillinger

Ditt valg vil bli lagret i informasjonskapsler i nettleseren din slik at vi kan huske dine innstillinger neste gang du besøker drive-trafikkskole.no. Les mer om hva vi lagrer i informasjonskapslene her.

Vi jobber kontinuerlig med å forbedre våre tjenester. Når vi har et inntrykk av hvilke tjenester du bruker og hvordan du bruker dem, får vi et bedre bilde av din brukeropplevelse, og kan jobbe videre for at Drive Trafikkskole AS kan tilby deg en best mulig tjeneste.

Jeg godkjenner at mine data benyttes for å gi meg en bedre brukeropplevelse.

Ikke godkjenn
Godkjenn